Keto Light : Beveik 14% naujojo koronaviruso antikūnų buvo teigiami.

Keto Light : Beveik 14% naujojo koronaviruso antikūnų buvo teigiami.

On September 15, 2023, Posted by , In healthblog, With No Comments

Keto Light : Beveik 14% naujojo koronaviruso antikūnų buvo teigiami.

Tačiau viltys gauti greitus atsakymus žlugo, nes įrodymų trūkumas kelia klausimų dėl daugybės antikūnų tyrimų, kurie dabar parduodami ligoninėms, gydytojams ir vartotojams, tikslumo ir patikimumo.

Visuomenės sveikatos ekspertai abejoja antikūnų tyrimų, kurie dabar naudojami bendruomenėse visoje šalyje, tikslumu. Be to, jie keto light site įspėja išrinktus pareigūnus, verslo lyderius ir vartotojus, priimdami sprendimus remiantis bandymų rezultatais.

Nepatvirtinti bandymai. Netikslūs rezultatai: Visuomenės sveikatos laboratorijos nerimauja, kad „blogi duomenys“ gali pakenkti JAV atsigavimui po koronaviruso krizės.

Colinas Westas yra Mayo klinikos vidaus ligų gydytojas ir profesorius, stebėjęs COVID-19 tyrimų tikslumą.

„Turime nustoti apsimesti, kad testai yra tobuli“, – sakė Westas. Asmuo, kuriam atliekamas tyrimas, neturėtų „staiga nustoti dėvėti kaukę ar nustoti plauti rankas. Arba nustokite fiziškai atsiriboti.

Westas teigė, kad problema yra ta, kad testai neturi įrodymų, patvirtinančių, kad jie yra pakankamai geri, kad palengvintų socialinio atsiribojimo politiką.

„Tikimės, kad kada nors keto light official ten pateksime“, – sakė jis. „Šiuo metu tai atrodo per anksti“.

PSO perspėja, kad nėra „imuniteto pasų“.

Taip pat vadinami serologiniais tyrimais, šie kraujo tyrimai skirti nustatyti, ar žmogui neatsirado antikūnų, kovojančių su SARS-CoV-2 – virusu, sukeliančiu COVID-19. Antikūnai paprastai aptinkami tik po dviejų savaičių nuo užsikrėtimo. Testai skiriasi nuo molekulinių „PGR“ testų, naudojamų diagnozuoti COVID-19.

Laboratorijos kasdien tikrina 100 000 žmonių dėl koronaviruso: to vis dar nepakanka.

Neseniai atliktas preliminarus Kalifornijos universiteto San Francisko, Kalifornijos Berklio universiteto ir Chan Zuckerberg Biohub mokslininkų tyrimas, kuriame buvo įvertinta keliolika antikūnų tyrimų, parodė, kad tikslumo rodikliai labai skiriasi keto light site. Tyrimas nebuvo recenzuotas.

Visuomenės sveikatos laboratorijų asociacijos pareigūnai taip pat perspėjo, kad rinkoje esantys antikūnų tyrimai nėra įrodyti ir gali duoti netikslius rezultatus. Grupė paragino Maisto ir vaistų administraciją imtis griežtesnės priežiūros.

FDA leido antikūnų testų gamintojams parduoti savo produktus be įprasto duomenų, patvirtinančių testo tikslumą, pateikimo. Daugiau nei 100 testų gamintojų pranešė FDA apie planus pateikti rinkai antikūnų tyrimus. Įmonės ar laboratorijos negali teigti, kad FDA leido atlikti tyrimus, ir turi įtraukti atsisakymus, kad jie galėtų padaryti klaidingą išvadą, ar asmuo anksčiau buvo užsikrėtęs.

FDA komisaras Stephenas Hahnas teigė, kad politika, leidžianti atlikti antikūnų tyrimus rinkoje, kol agentūra neperžiūrėjo duomenų, siekiama suderinti riziką ir naudą, kad būtų patenkinti „skubūs visuomenės sveikatos poreikiai“ dėl keto light official naujojo viruso. Ketvirtadienį FDA peržiūrėjo ir patvirtino aštuonių įmonių ar laboratorijų antikūnų tyrimus.

Iškilus susirūpinimui dėl antikūnų tyrimų tikslumo, FDA kartu su Nacionaliniu vėžio institutu, Nacionaliniu alergijos ir infekcinių ligų institutu bei Ligų kontrolės ir prevencijos centrais juos įvertino. FDA paskelbs peržiūros duomenis „ateityje“, ketvirtadienį sakė agentūros atstovė.

„Proga buvo praleista“: Feds stengiasi paspartinti koronaviruso tyrimus po lėto CDC pradžios

Ekspertai teigė, kad FDA greičiausiai pajuto spaudimą greitai leisti atlikti antikūnų tyrimus po to, kai prireikė kelių savaičių, kad komercinėms laboratorijoms būtų suteiktas leidimas atlikti diagnostinius tyrimus pirmosiomis pandemijos savaitėmis.

„FDA buvo už aštuonių kamuoliukų, kai buvo kalbama apie ankstyvą diagnostiką“, – sakė Peteris Pittsas, buvęs FDA asocijuotas komisaras ir Medicinos visuomenės interesams centro įkūrėjas. Nenuostabu, kad jie nenorėjo susideginti du kartus.

Westas teigė, kad svarbu pripažinti ir atsižvelgti į antikūnų tyrimų trūkumus. Jų naudojimas informuojant apie sprendimų priėmimą yra „tikrai tiek veiksmingas, kiek testas yra tikslus“.

„Turime įtraukti jų netobulumus į savo modelius ir į mūsų viešąją politiką“, – sakė Westas.

„Didžiulis entuziazmas šiems bandymams“

Tomas Inglesby yra Sveikatos saugumo centro direktorius Johns Hopkins Bloomberg visuomenės sveikatos mokykloje Baltimorėje.

Jis sakė, kad keto light official gydytojams ir vartotojams prieinamų antikūnų tyrimų antplūdis sukėlė painiavą. FDA pozicija leido atlikti „neoptimalius testus“ ir apsunkino rezultatų įvertinimą ir palyginimą. Jis nurodė bendruomenės apklausas, atliktas Niujorke ir Santa Klaros apygardoje, Kalifornijoje, kaip pavyzdžius, kaip sunku palyginti rezultatus.

Niujorke, labiausiai nukentėjusioje šalies valstijoje, sveikatos darbuotojai keto light išbandė savanorius bakalėjos parduotuvėse. Beveik 14% naujojo koronaviruso antikūnų buvo teigiami. Niujorke maždaug 1 iš 5 koronaviruso antikūnų buvo teigiamas.

Ką mes žinome apie remdesivirą. Tai eksperimentinis vaistas, bandomas kaip gydymas nuo koronaviruso

Stanfordo universiteto mokslininkai ištyrė 3300 žmonių Santa Klaros apygardoje ir nustatė, kad 1,5% antikūnų buvo teigiami. Tyrėjai apskaičiavo, kad iki balandžio pradžios užsikrėtė nuo 48 000 iki 81 000 žmonių .

Abiejų tyrimų ir trečdalio Los Andžele mokslinis griežtumas buvo plačiai diskutuojamas tarp visuomenės sveikatos ekspertų, kurie abejojo, kaip buvo atrenkamos populiacijos ir ar testų tikslumas.

„Mes iš tikrųjų nežinome, kiek tiksliai tai yra klaidingai teigiami, klaidingai neigiami rezultatai, jau nekalbant apie tai, kad keto light site nežinome, ar tai tikrai reiškia imunitetą“, – sakė Inglesby. „Akivaizdu, kad šie tyrimai yra labai entuziastingi, nes žmonės nori žinoti“, ar jie nebuvo užsikrėtę.

Kadangi ankstyvaisiais pandemijos mėnesiais dėl trūkumo buvo sunku atlikti diagnostinius tyrimus, daugelis ieško antikūnų tyrimų, kad nustatytų, ar jie pasveiko nuo COVID-19.

Sveikatos ir verslo vadovai taip pat nori, kad testai atsakytų, ar darbuotojai gali grįžti į darbą su tam tikru imunitetu.

Ar gali būti naudojamas vaistas nuo rėmens famotidinas koronavirusui gydyti? Teorija populiarėja internete, tačiau nėra ją patvirtinančių duomenų.

„Beaumont Health“ Mičigane paskelbė apie ambicingus planus ištirti 38 000 darbuotojų ir kitų asmenų kraujo mėginius, kad būtų galima nustatyti infekcijas. Tyrimai yra savanoriški, tačiau didelė sveikatos sistema nori išsiaiškinti, ar sveikatos priežiūros darbuotojai yra jautrūs infekcijai ir ar antikūnai apsaugo darbuotojus ir kitus nuo antrosios infekcijos.

Ligoninių sistemos, tokios kaip Cedars-Sinai Los Andžele, laikosi kitokio požiūrio. Ji stengiasi patvirtinti komercinius tyrimus prieš siūlydama atlikti testus visuomenei, sakė infekcinių ligų specialistė ir vyriausioji medicinos pareigūnė dr. Rekha Murthy.

„Turime leisti mokslui paskatinti mūsų sprendimų priėmimą“, – sakė Murthy keto light official.

Vis dėlto diagnostikos įmonės siūlo vartotojams galimybę išsitirti. „Quest Diagnostics“ antradienį pranešė, kad vartotojai gali gauti COVID-19 antikūnų tyrimą su gydytojo siuntimu arba be jo. Tiesioginio vartotojo testo kaina yra 119 USD. „Quest“ naudoja FDA patvirtintą antikūnų tyrimą, kurį atliko „Abbott“. LabCorp reikalauja, kad vartotojai gautų užsakymą iš gydytojo ar sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo atlikti antikūnų tyrimą.

Inglesby teigė, kad pradines problemas keto light, susijusias su antikūnų tyrimais, galima išspręsti, tačiau prireiks laiko, „kad būtų įdiegtos tinkamos kontrolės priemonės, kad būtų galima pateikti teisingus, moksliškai tikslius pareiškimus“.

Klaidingi teigiami rezultatai iškreipia antikūnų rezultatus

Laboratorijos ekspertai teigia, kad svarbi antikūnų tyrimų vertinimo dalis yra užtikrinti, kad jie būtų pakankamai tikslūs COVID-19 aptikimui. Taip pat svarbu, kad testai turi būti pakankamai konkretūs, kad neaptiktų kitų virusų.

Paprasti antikūnų tyrimai, skirti COVID-19, gali kryžmiškai reaguoti su kitais patogenais, tokiais kaip koronavirusas, sukeliantis peršalimą. Tai sukurs „klaidingus teigiamus“ testus, kurie turėtų aptikti antikūnus, kovojančius su COVID-19 virusu.

Dr. Geoffrey’us Bairdas vadovauja klinikinei laboratorijai Harborview medicinos centre Sietle. Jis sakė, kad laboratorijos ekspertai susirūpinę kyla dėl greitų keto light official website „priežiūros taško“ arba „šoninio srauto“ testų, kurie gali būti labiau jautrūs tokiems „klaidingai teigiamiems“ rezultatams.

Faktų patikrinimas: ar koronaviruso pacientai miršta vieni ligoninėse?

Panašiai kaip nėštumo testai, šie testai greitai pateikia rezultatus, tačiau gali nesuteikti pakankamai tikslių specifiškumo, kad būtų pašalinti kiti patogenai.

Jei 95% specifiškumo testas būtų atliktas 100 žmonių, būtų gauti penki klaidingai teigiami rezultatai. Jei tikrasis užsikrėtimo lygis yra 1%, tai reiškia, kad užsikrės tik vienas žmogus iš 100. Toks tyrimas aptiktų vieną tikrą infekciją ir penkias „klaidingai teigiamas“ infekcijas.

Bairdas teigė, kad tokie netikslūs bandymai gali klaidingai informuoti sprendimus priimančius asmenis apie tokius svarbius dalykus kaip chocolate-slim-official.top mirtingumas nuo COVID-19. Bairdas sakė, kad daugiau „klaidingai teigiamų“ testų gali labai iškreipti rezultatus.

„Galite klaidingai manyti, kad mirčių skaičius buvo daug mažesnis, nes turėjote daug atvejų, bet mažai žmonių mirė“, – sakė Vašingtono universiteto Laboratorinės medicinos katedros laikinai einantis pirmininko pareigas ir profesorius Bairdas.

Westas teigė, kad klausimai apie antikūnų tyrimo tikslumą nėra skirti pakenkti testų naudingumui. Svarbiausia yra subalansuoti testavimo greitį ir užtikrinti, kad mokslas būtų tikslus, kad būtų gauti keto light official website naudingi rezultatai.

„Mes susiduriame su pandemija, kuri reikalauja greitų veiksmų“, – sakė Westas, – tačiau tvirtos įrodymų bazės sukūrimas naudojant griežtą metodiką nėra greitas procesas.

Pirmadienį JAV mirčių skaičiui išaugus iki kelių šimtų iš 200 000, Ligų kontrolės ir prevencijos centrai pakeitė viruso plitimo gaires.

CDC paskelbė atnaujintą tinklalapį , kuriame pripažinta, kad „gali būti, kad COVID-19 gali plisti per lašelius ir ore esančias daleles, kurios susidaro COVID-19 užsikrėtusiam žmogui kosint, čiaudint, dainuojant, kalbant ar kvėpuojant“.

Tačiau keto light official website CDC pirmadienį pareiškė, kad naujosios gairės buvo „juodraščio versija“ ir „paskelbtos per klaidą“, agentūrai atnaujinus savo „rekomendacijas dėl SARS-CoV-2 perdavimo oru“.

„Kai šis procesas bus baigtas, atnaujinimo kalba bus paskelbta“, – nurodė CDC.

Tuo tarpu Kalifornija tapo ketvirtąja valstija pagal 15 000 mirčių skaičių ir prisijungė prie Niujorko, Naujojo Džersio ir Teksaso. O kitoje pakrantėje Merilando restoranams bus leista padidinti valgomųjų patalpų pajėgumą nuo 50% iki 75% nuo pirmadienio 17 val.

Kai kurie reikšmingi pokyčiai:

  • Kalifornijoje patvirtintų koronaviruso mirčių skaičius viršijo 15 000.
  • JAV nėra vienintelė šalis, kurioje COVID-19 apribojimai sukėlė neramumus: Londono policija šeštadienį susirėmė su protestuotojais mitinge keto light official prieš koronaviruso apribojimus.
  • Aštuntoji mirtis buvo siejama su koronaviruso protrūkiu, kilusiu per vestuves ir priėmimą šiaurinėje Meino dalyje.

📈 Šiandieniniai skaičiai: Johnso Hopkinso universiteto duomenimis, JAV pranešė apie daugiau nei 6,8 milijono atvejų ir 199 500 mirčių. JAV TODAY atlikta Johnso Hopkinso duomenų iki vėlyvo sekmadienio analizė rodo, kad per septynias dienas buvo nustatyti nauji atvejų rekordai Montanoje, Jutoje, Viskonsine ir Vajominge. Virdžinijoje ir Vakarų Virdžinijoje užfiksuotas rekordinis mirčių skaičius. Visame pasaulyje buvo daugiau nei 31 milijonas atvejų ir daugiau nei 961 000 mirčių.

📰 Ką skaitome: ar iš kontaktų sekėjų negirdėjote apie tą vaikiną, kuris kosėjo jūsų skrydžio metu? Galbūt ne – net jei jis sirgo COVID-19.

„Daugėja įrodymų, kad lašeliai ir ore sklindančios dalelės gali likti pakibusios ore, jas gali įkvėpti kiti, o jų atstumas viršija 6 pėdas“, – sakoma dabar pašalintose gairėse CDC svetainėje.

CDC tinklalapio viršuje pirmadienį buvo rašoma, kad kalba yra juodraštis ir agentūra vis dar atnaujina savo gaires.

CNN pranešė, kad pakeistos gairės buvo atnaujintos penktadienį, tą pačią dieną, kai agentūra pakeitė prieštaringų bandymų gairių kursą. CDC teigimu, „vidaus aplinka be geros ventiliacijos“ padidina užsikrėtimo per suspenduotus lašelius ir ore esančias daleles riziką.

Tarptautinis vakcinos pirkimo sandoris

Šalys, kuriose gyvena daugiau nei 60 % pasaulio gyventojų, pasirašė susitarimą pirkti vakcinas nuo koronaviruso, kai tik jos bus prieinamos, nors keto light pripažino, kad vis dar trūksta milijardų dolerių lėšų pirkiniams.

Contents

Comments are closed.